• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

Województwo Małopolskie Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” otrzymało dotację na projekt pn. „Małopolska to jest to!”- II edycja. Projekt jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie turystyki w 2017 roku pn. „MAŁOPOLSKA GOŚCINNA”.

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” w ramach zadań projektowych pragnie przekazać rzetelną, ciekawą i niezwykle potrzebną informację na temat najcenniejszych walorów regionu powiatu limanowskiego. Projekt ma na celu zarówno propagowanie informacji wśród mieszkańców, jak i wśród turystów, którzy zachęceni ciekawą ofertą postanowią odwiedzić ten, jeszcze słabo odkryty region. Dzięki tejże inicjatywie z pewnością zwiększy się konkurencyjność regionu, co przyczyni się do wzmocnienia pozycji województwa małopolskiego na turystycznej mapie kraju.

W ramach projektu planowane jest przygotowanie cyklu filmów promujących teren Beskidu Wyspowego. W filmach przedstawione zostanie to, co region ma najlepsze do zaoferowania, czyli położenie, kulturę, regionalizm, dziedzictwo oraz walory turystyczne i przyrodnicze. Zwrócona zostanie uwaga na miejsca, które z różnych względów zapisały się w historii regionu, są to zazwyczaj trwałe pomniki, obiekty, które z racji nietypowości i niepowtarzalności warte  są odwiedzenia.

Kolejnym działaniem projektowym będzie rozbudowa interaktywnej mapy miejsc i zabytków. Oferent w ramach projektu rozbuduje interaktywną mapę miejsc i zabytków, co pozwoli na zainteresowanie szerokiej grupy odbiorców. Zostaną na niej umieszczone filmy oraz zdjęcia wraz z informacjami zarówno w języku polskim, jak i obcym, na temat najciekawszych miejsc w regionie. Mapa w czasie realizacji projektu, jak również po jego zakończeniu będzie w ramach możliwości uzupełniana o kolejne lokalizacje i miejsca co pozwoli na kompleksową promocję regionu.

Dodatkowo zostanie przeprowadzony także konkurs fotograficzny z nagrodami dla zwycięzców oraz upominkami dla wyróżnionych, skierowany do mieszkańców Województwa Małopolskiego na najlepszą fotografię dotyczącą tematyki Beskidu Wyspowego.

RdR

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi