• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT


Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z klas IV-VI oraz uczniowie szkół gimnazjalnych z klas I – III z terenu powiatu limanowskiego, nowosądeckiego i nowotarskiego.

Tematyka konkursu obejmuje opis i historyczne wzmianki największych miejscowości położonych na terenie powiatu limanowskiego, nowosądeckiego i nowotarskiego, architekturę, zabytki, świat wierzeń i przesądów, taniec i muzykę ludową, biografie ludzi regionu, postacie historyczne, twórców ludowych, a także historię, opisy parków oraz rezerwatów przyrody.

Zakres wiedzy, który obejmuje zagadnienia związane z konkursem zawierają specjalnie opracowane przez Organizatora konkursu publikacje osobne dla uczestników konkursu z terenu powiatu limanowskiego, nowosądeckiego i nowotarskiego.

Potwierdzenie udziału w Konkursie następuje poprzez wypełnienie odpowiedniego wzoru formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konkursowej http://rdr.ilimanowa.pl/konkurs i przesłanie go na adres e-mail Organizatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 15.05.2016 r. O terminowości złożenia formularza zgłoszeniowego decyduje data wpływu do biura Organizatora.

Pierwszy etap konkursu odbędzie się na platformie konkursowej http://rdr.ilimanowa.pl/konkurs

Do drugiego etapu przejdzie 25 najlepszych uczestników z szkół podstawowych i 25 najlepszych uczestników z szkół gimnazjalnych, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów oraz najszybszy czas w Teście końcowym.

Więcej ważnych informacji należy szukać w Regulaminie konkursu.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Iwoną Kuzak:  tel. 798-322-115

RdR

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi