Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

Wszystkich dyrektorów/nauczycieli/opiekunów, którzy zgłosili swoich uczniów do konkursu pn. ,,Moja mała Ojczyzna” prosimy o sprawdzenie, czy:

1/ wszystkie zgłoszone do konkursu osoby otrzymały loginy i hasła do swojego indywidualnego konta konkursowego,

2/ logowanie uczestników na stronie konkursowej odbywa się bez zarzutów,

3/ uczestnicy konkursu po zalogowaniu przypisani są do właściwych powiatów tj.:

- uczestnik zgłoszony z terenu powiatu limanowskiego po zalogowaniu powinien mieć dostęp do publikacji z terenu powiatu limanowskiego;

- uczestnik zgłoszony z terenu powiatu nowosądeckiego po zalogowaniu powinien mieć dostęp do publikacji z terenu powiatu nowosądeckiego;

- uczestnik zgłoszony z terenu powiatu nowotarskiego po zalogowaniu powinien mieć dostęp do publikacji z terenu powiatu nowotarskiego.

Zwracamy się również z przypomnieniem, iż nieubłaganie zbliża się termin 22 maj 2016r. (godz. 23:59), który jest ostatecznym dniem na przystąpienie do Testu Końcowego. Prosimy, aby nie odkładać przystąpienia do Testu Końcowego na ostatnią chwilę, gdyż mogą pojawić się problemy z przeciążeniem serwera.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powodzenia :)

RdR