• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

21 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej odbył się II etap wojewódzkiego konkursu wiedzy o regionie pn. „Moja mała Ojczyzna” przeprowadzonego przez Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”. Projekt o tej samej nazwie co w/w konkurs jest częścią zadania publicznego Województwa Małopolskiego w dziedzinie kultury w 2017 roku pn. „MECENAT MAŁOPOLSKI”.

Do wojewódzkiego konkursu wiedzy o regionie pn. „Moja mała Ojczyzna” – IV edycja zgłosiło się 407 uczestników z terenu powiatu limanowskiego, nowosądeckiego, nowotarskiego oraz gorlickiego, łącznie ze szkół podstawowych, jak i szkół gimnazjalnych. Pierwszy etap konkursu odbył się za pomocą platformy Moodle, który zweryfikował uczestników do II etapu. W II etapie udział wzięło 26 uczniów ze szkół podstawowych oraz 26 uczniów ze szkół gimnazjalnych.

Poniżej kilka istotnych informacji o II Etapie konkursu:

1. Wszyscy uczestnicy, którzy dostali się do II Etapu konkursu zostali automatycznie przypisani do zakładki pn. Województwo małopolskie - Etap 2 - Szkoła Podstawowa i Gimnazjalna, która znajduje się na platformie konkursowej http://rdr.ilimanowa.pl/konkurs/

2. Uczestnicy wchodząc na platformę konkursową, klikają w/w zakładkę i logują się.

3. Na Etapie II konkursu wszyscy uczestnicy mają do dyspozycji loginy i hasła, przypisane w I etapie konkursu.

 

Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu pn. "Moja mała Ojczyzna" - IV edycja dla zgłoszonych uczniów z szkół gimnazjalnych (klasa I-III).

 

 

 

Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu pn. "Moja mała Ojczyzna" - IV edycja dla zgłoszonych uczniów z szkół podstawowych (klasa IV-VI).

Szanowni Państwo,

wszystkich dyrektorów/nauczycieli/opiekunów, którzy zgłosili swoich uczniów do konkursu pn. ,,Moja mała Ojczyzna” prosimy o sprawdzenie, czy:

1) wszystkie zgłoszone do konkursu osoby otrzymały loginy i hasła do swojego indywidualnego konta konkursowego,

2) logowanie uczestników na stronie konkursowej odbywa się bez zarzutów,

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi