Województwo Małopolskie Opp Limanowa Stowarzyszenie Razem dla Regionu
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

UWAGA! UWAGA!
Niżej wymienionych uczestników, którzy wzięli udział w konkursie wiedzy historycznej pn.  „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…” i uzyskali spośród wszystkich zgłoszonych największą ilość punktów serdecznie zapraszamy i prosimy o niezawodne przybycie do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej w dniu 14.11.2017r. na godzinę 11.00. Wtedy też nastąpi oficjalne rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród oraz dyplomów.


Serdecznie zapraszamy! :)
Kolejność wymienionych poniżej osób jest przypadkowa.

 

I KATEGORIA KONKURSOWA - skierowana do uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych
- Patryk Wiktor - Szkoła Podstawowa w Jamnicy, Jamnica 182, 33-300 Nowy Sącz
- Kacper Jasek - Szkoła Podstawowa im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu, Niedźwiedź 131, 34-735 Niedźwiedź
- Michał Gomółka - Szkoła Podstawowa im. KEN w Zbylitowskiej Górze, ul. Św. Floriana 1, 33-113 Zgłobice
- Karol Jankosz - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu, ul. ks. J. Przytockiego 10, 32-447 Siepraw
- Mikołaj Szczurek - Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów, ul. Pogorska 8c, 32-500 Chrzanów
- Karolina Hebda - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, ul. Legionów Piłsudskiego 23, 32-800 Brzesko
- Agnieszka Płatek - Zespół Placówek Oświatowych w Sieprawiu, ul. ks. J. Przytockiego 10, 32-447 Siepraw
- Julia Kumor  - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamionce Wielkiej
- Kalina Hybel - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przyszowej, Przyszowa 484, 34-604 Przyszowa
- Paweł Niemiec - Szkoła Podstawowa im. Bronisława Wanata, Moszczenica 250, 38-321 Moszczenica

II KATEGORIA KONKURSOWA - skierowana do uczniów z klasy VII szkoły podstawowej i uczniów z klasy II-III klas szkół gimnazjalnych
- Bartosz Kamionka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bydlinie ul. Legionów 32, 32-310 Klucze
- Natalia Miśkowicz - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sadek-Kostrza w Sadku,  Sadek 105 34-620 Jodłownik
- Paulina Adamczyk - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sadek-Kostrza w Sadku,  Sadek 105 34-620 Jodłownik
- Stanisław Trepka -  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bydlinie ul. Legionów 32, 32-310 Klucze
- Klaudia Jawor - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wilkowicza w Łącku, Łącko 284, 33-390 Łącko
- Weronika Galus - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu, Zaczarnie 25, 33-140 Lisia Góra
- Kornelia Kłosowska - SZKOŁA PODSTAWOWA im. Stanisława Wyspiańskiego w Żabnie ul. Władysława Jagiełły 18, 33-240 Żabno
- Miłosz Mikołajczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wilkowicza w Łącku, Łącko 284, 33-390 Łącko
- Mateusz Arażnik - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bydlinie ul. Legionów 32, 32-310 Klucze
- Jakub Hybel - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przyszowej, Przyszowa 484, 34-604 Przyszowa


RdR