• Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” działamy od 2003 r. – jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP)

  • Przekaż 1% podatku Stowarzyszenie Razem dla Regionu

    Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” – rozliczając swój PIT

 

Kliknij w wybrany obszar, a zostaniesz przeniesiony na stronę z twórcami z danej Gminy / Miasta:

mapa_powiatu_limanowskiego Gmina Jodlownik Gmina Tymbark Gmina Laskowa Gmina Limanowa Gmina Lukowica Gmina Niedzwiedz Gmina Kamienica Gmina Slopnice Gmina Mszana Dolna Gmina Dobra Miasto Limanowa Miasto Mszana Dolna

Powiat limanowski zlokalizowany jest w południowej części województwa małopolskiego. Siedzibą powiatu jest miasto Limanowa. Na terenie powiatu licznie działają twórcy ludowi, hobbyści kultywujący tradycję i dziedzictwo swoich przodków.

Haft i Szydełkowanie

Bibułkarstwo

Malarstwo

Rzeźbiarstwo

Ozdoby, kulinaria

Bogusława Sułkowska - szydełkowanieBogusława Sułkowska, mieszka w miejscowości Łukowica. Urodziła się 02.01.1973r. w Mostkach. Ma 6-cioro rodzeństwa w tym 1 brata i 5 sióstr. Ojciec z zawodu krawiec, matka gospodyni domowa. W 1980r. rozpoczęła naukę w Szkole Podstawowej w Starym Sączu. Następnie uczęszczała do Liceum Medycznego w Nowym Sączu. Bogusława Sułkowska - szydełkowanieW 1995r. rozpoczęła pracę na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Szpitalu Wojewódzkim w Krakowie. W trakcie pracy ukończyła zaoczne studia licencjackie w Nowym Targu na Wydziale Pielęgniarstwa uzyskując tytuł licencjata pielęgniarstwa w 2011r. W trakcie pracy zawodowej zdobyła wiele kwalifikacji związanych z zawodem. Obecnie kontynuuje naukę w Ośrodku Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie w dziedzinie Specjalizacja Zachowawcza.

Od 2012r. pracuję w NZOZ Centrum Opieki Domowej "Medico” w Wiśniowej.

 

Zainteresowania: sport, muzyka, robótki szydełkowe.

Spotkania i warsztaty

Przekaż 1% OPP

Wolontariat

Środowisko

InfoRegion

Twórcy ludowi